AlphaBlog

Skrýt reklamu
Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Prodej - CA MP5 SD2

Prodej - CA MP5 SD2

(27.9.2007 - 22:38)

Již prodáno! | Prodám MP5SD2 od firmy Clasic Army s upgradem na M120 od firmy Systema. Změřená úsťová rychlost je 115 m/s a účinný dostřel 60m s kuličkama BB 0.25g Tokio Marui a Guarder! Nová hop-up gumička. Přidám 4x tlačený zásobník na 45 BB, 1x točák s imitací dvou zásobníků a kovové nábojnice na 200 BB, plnička, nabíječka, baterka 7 článků 1700 mAh, RIS montážní lišta CA, Kolimátor!!! Hrané pár akcí foto zašlu. Cena 9 000 Kč. Kontakt: ICQ 240-980-109, e-mail: papezt@seznam.cz, Tel: +420 731 701 778.

CA MP5SD2

Recenze od 1.PPP

Když už mám napsat recenzi na tuto zbraň,tak tady nebudu popisovat okamžik,kdy jsem ji poprvé vybalil z krabice?Byl to sice krásný pocit,ale z toho se vy nic podstatného nedozvíte..Takže začnu rovnou popisem zbraně,jejími klady a hlavně zápory.Ne,že by těch záporů bylo nějak hodně a byly nějak výrazné,ale chci poukázat hlavně na nedostatky této zbraně,než na její klady,ptž klady se píšou všude a výborné vlastnosti zbraně jsou dány už tím,že je to Classic Army.

Rozmýšlel jsem se mezi MP5 SD2, Steyr AUG a FA-MASem..FA-MAS jsem vyloučil jako první,neboť je to první AEG a tak má zastaralý mechabox,slabé vnitřnosti atd. Steyr AUG mě uchvátil svým zjevem,váhou a celkově se dobře držel.Lidé,kteří někdy měli Steyra v ruce se dělí na 2 skupiny.1. skupina tvrdí,že tato zbraň se drží nejhůře ze všech.Já osobně patřím do skupiny druhé,která tvrdí,že skvěle padne do ruky. Záporem této zbraně je to, že je vyráběna firmou Tokyo Marui,což znamená, že tam nemůžete bez dalších úprav dát 120ku pružinu, některé vnitřnosti jsou umělohmotné,je tam méně přesná hlaveň,není to celokov atd.Chtěl jsem zbraň od CA,tudíž jsem se rozhodl pro MP5 SD2.Chtěl jsem pevnou pažbu,ptž předtím jsem hrál s manuálem výsuvnou pažbou a měl jsem ji standardně vytaženou.Další nevýhoda výsuvné pažby je to,že tam velmi těžce dáte baterii.Chtěl jsem řadu SD(silenced ? s tlumičem),neboť má pak zbraň více ?puškoidní? vzhled,který se mi líbí,vypadá delší a u áčkových řad se mi nelíbí tvarování chladiče.Tlumič na této zbrani opravdu funguje,ale netlumí úplně.Je odnímatelný a je zde místo pro prodloužení hlavně.Mířidla na mpici jsou dobrá,ikdyž někomu mohou více sedět mířidla na zbraních Colt nebo AK47.Nevýhodou u těchto mířidel je to,že nastavitelné zadní hledí se časem vychechlává a musí se neustále přitahovat.Je ale polohovatelné do boku.Co se mi na této zbrani moc líbí,je závěr.Je sice nefunkční,ale ve chvílích nudy si s ním můžete drsňácky pohrávat:-).Další mínus jsou držáky chladiče.Sedí tam tak všelijak a stává se, že se občas někomu ztratí,což je dost nepříjemné.Na rozdíl od manuálu od UHC má mpice úchyty na popruh,a to dokonce taktický tříbodový. Co se mi nelíbí je okýnko pro výhoz nábojnic.Je celé jak kdyby zaslepené,mohlo být uděláno lépe .Zásobník můžete vytáhnout dvěma způsoby.1)chytnete zásobník levou rukou a palcem přitáhnete takovou páčku,co je mezi spouští a zásobníkem.2)Levou rukou chytnete zásobník a ukazováčkem pravé ruky stisknete tlačítko na boku zbraně(u leváků samozřejmě naopak).Velké mínus je přepínač střelby.Jednotlivé režimy jsou od sebe málo přesně odděleny a páčka tam občas nezapadne přesně,musíte si na to zvyknout a mít na to cit.Hop-up se šteluje v boji celkem těžce,potřebujete na to něco tvrdého a tenkého.Jeho páčka je umístěna na levé straně nad chladičem.Jelikož tam mám pružinu 120,koupil jsem si baterii 9,6V,ale ta se do pažby nevleze,aniž byste nemuseli přepilovat přepážku(čímž zničíte záruku..). Jinak jako klad bych chtěl napsat,že výborně sedí v ruce, hodí se jak do budovy,tak do lesa a přesnost je taky výborná,ikdyž má kratší hlaveň než třeba Colty nebo Akčka..

Popsal jsem tady spoustu nedostatků této zbraně,ale spíše jsem poukázal na to,kde by se zbraň měla vylepšit.Jinak je výborná,úžasná a hlavně,hlavně je MOJE!:-)

Ol@f


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

Hotel007

prosim sem zoufalej...


Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007