AlphaBlog

Skrýt reklamu
Tisk z AlphaBlog.wz.cz

NOD32 Zdarma

NOD32 Zdarma

(21.10.2008 - 16:07)

NOD32 je synonymem pro jeden z nejlepších antivirových programů světa. Stal se oblíbený hlavně díky maximální úrovni bezpečnosti, jednoduchosti ovládání a hlavně nízkým nárokům na váš počítač. NOD32 vás ochrání před známými viry, spywarem a dalším nákazám, které mohou váš počítač napadnout a totálně vyřadit z provozu. Nevýhodou tohoto softwaru je ale cena, kterou musíte zaplatit. Eset NOD32 stahujte například zde: NOD32 Download.

NOD32

AVG 8 Free

AVG Free je verze velmi rozšířeného českého antiviru, který dosahuje i na světovém žebříčku kvality antivirových programů vrcholu. Jeho verze 8 byla oceněna hned několika cenami, jak za vylepšenou detekci škodlivého software, tak za jednoduché ovládání. Velkou výhodou tohoto programu je, že v této verzi AVG 8 Free je zdarma. Nevýhodou této verze je absence většiny nastavení a nástrojů, které jsou u plné verze, i přesto se ale AVG Free hodí třeba do domácnosti na ochranu osobního počítače, protože využívá stejné databáze jako komerční verze programu pro odhalení virů. Ochrání vás před viry a spywarem, obsahuje kontrolu pošty a rezidentní štít. Plnou verzi AVG 8 Free si můžete stáhnout zde: AVG Free Download.

AVG Free

Avast

Další alternativou je další český program Avast, který sice nevyniká takovou schopností odhalit viry jako NOD32, ale pro domácí užití plně stačí. Je zcela zdarma, jeho ovládání je pohodlné i když pro některé lidi je základní skin programu poněkud matoucí. Je trošku náročnější na systémové požadavky, ale v dnešní době "superpočítačů" to skoro nevadí. Obsahuje scanovací rozhraní, rezidentní štít, webovou kontrolu a kontrolu pošty. Plnou verzi Avastu si můžete stáhnout zde: Avast Download.

Avast

Software je ke stažení zdarma na eDownload.cz


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

K tomuto článku není žádný komentář.

Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007