AlphaBlog

Skrýt reklamu
Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Armed Assault 2 vs Flashpoint 2

Armed Assault 2 vs Flashpoint 2

(27.8.2007 - 22:52)

Jak nám ten čas běží, tak herní vývojáři rozhodně nezahálejí. Když se v Bohemia Interactive Studio konečně rozhodli vydat další editační nástroje (ještě ani né Alfa verze ale), tak to byl další krok pro komunitu dopředu. Co jsme ale nečekali je, že zveřejní také ukázku zbrusu nové hry: Armed Assault 2 (pracovní název). jedná se o novou next-gen hru, vyvinutou pod názvem Game 2 dříve. Na první pohled je vidět rozdíl od Army, pestřejší škála barev, větší propracovanost a zajíc u lesa :) A abych se o tohle s vámi podělil, můžete vše vidět na videu níže.

Nyní se však také na oči dostala firma Codemasters, která vlastní autorská práva na Flashpoint, s další peckou, Flashpointem 2. Jedná se pravděpodobně o volné pokračování původní hry, ale v úplně jiném kabátě. Také se zde pravděpodobně ukáže rozdíl mezi českými a světovými vývojáři, takže podle mého názoru, stejná hra to nebude. Rozhodně ne. Ale podle uvolněného videa vypadá více nežli slibně. Možná si ji časem také pořídím.

-


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

Alpha007

Takže sice se zpožděním, ale přeci jenom, musím sdělit jednu nemilou zprávu a to, že Codemasters opravdu potvrdili, že to video z Flashpointu 2 je váždě render.


Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007