AlphaBlog

Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Emailing.cz nefunguje?

Emailing.cz nefunguje?

(1.12.2008 - 15:32)

Je mnoho lidí, kteří si myslí, že Emailing.cz prostě naprosto nemůže fungovat. Opak je ale pravdou. Nejen, že je vhodný pro inzerenty (jejich reklamy se dostanou do povědomí velkého množství potenciálních klientů), ale i pro uživatele sledující tyto reklamní emaily. I přesto jsou lidé, kteří tvrdí, že to nefunguje. Čím to je? Asi právě tím, že JIM to nefunguje, takže jsem se rozhodl popsat několik základních problémů, proč by Emailing.cz nemusel fungovat.

Čtení emailů

Mezi jeden ze základních problémů patří neschopnost správně číst přijaté emaily. Nejde totiž pouze o jejich zobrazení, ale je třeba je otevřít, projet až na patičku emailu, kde najdete text podobný tomuto: Tento e-mail (obchodni sdeleni) Vam byl zaslan v ramci... Pro potvrzení přijetí e-mailu musíte kliknout na tento odkaz.. Následuje odkaz, na který je nutné kliknout, aby se peníze za email mohly připočítat. Na tomto kroku pohořela většina uživatelů, protože asi není tato skutečnost příliš známá. Takže rada: klikejte na odkazy pod emailem viz obrázek níže.

Odkaz na konci emailu

Nastavení emailové schránky

Používáte-li schránku na portálu Seznam.cz nebo na jiných serverech, určitě jste postřehli složku se spamy. Jelikož Emailing.cz funguje na podobném principu tak se často zařadí mezi Spamy a vám vlastně žádné emaily nedojdou. Jak tomu přeedejít? Věnujme se třeba hned Seznamu. Přihlaste se na vaši schránku na Seznam.cz a přejděte do Nastavení v levím sloupci dole, poté zvolte vpravo nahoře záložku Pokročilé nastavení a v něm pak skoro úplně dole vyberte odkaz Nastavení ochrany proti spamu. Tam pak bude potřeba vybrat Vypnout ochranu proti spammu a nemít zaškrtnuto nedoručovat spamy. Někdy jsou totiž naše potřebné emaily označeny za Spam. S tímto krokem ale vlastně dovolíte, aby vám na email chodily i jiné maily, pravý Spam. Proto doporučuji na Emailing.cz mít zřízenou jinou schránku, na kterou nikde nebudete odkazovat a nebudete z ní odesílat emaily.

Nastavení Seznam.cz

Pokud máte problém pouze s množstvím emailů, přečtěte si jiný článek, který je tomu věnován. Najdete ho zde: http://alphablog.wz.cz/finance/vice-emailu-od-emailing-cz/


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

K tomuto článku není žádný komentář.

Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007