AlphaBlog

Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Google Adsense - cílená reklama

Google Adsense - cílená reklama

(7.6.2007 - 17:07)

Semtam se mě někdo zeptá, jestli moje reklama na tomto webu vydělává. Kupodivu trochu ano, sice lidé málo klikají a moje návštěvnost není také valná, ale dá se to. I toto je dobrý příklad toho, že to funguje. Přecejenom někdy mi na reklamu klikne i 9 lidí denně. Chcete se i vy dostat do této obří reklamní kampaně? Hledáte potencionální zákazníky? Zkuste reklamu Google!

Tato reklama je dostupné všem lidem, sice počáteční poplatek je $5, a pak utrácíte peníze za zobrazování reklamy, ale oproti klasické internetové reklamě je to mnohem výhodnější. Navíc tyto reklamy se zobrazují uživatelům přesně podle toho, na jaké stránce se nacházejí (= cílené reklamy). Pokud tedy uživatel prohlíží stránku o počítačích a webmaster mám na ní umístěnou reklamu Google Adsense, pak tedy v adsense jsou vypsány reklamy na stránky s podobnou tématikou, například Obchod s výpočetní technikou. Pokud ale prohlíží třeba stránky o květinách, v reklamě budou odkazy třeba na zahradnictví. Tato reklama je velice úspěšná, protože opravdu dokáže zaujmout široké spektrum lidí. Takže neváhejte a

Jestli se zajímáte spíše o umístění reklamy na vaše stránky, je pro vás adsense asi nelepší. Dokáže objevit skutečný výdělečný potenciál vašeho webu. I malé stránky si takto dokáží vydělat. Výplaty dostáváte až měsíc po splnění minimálního limitu a to je $100 (=2000kč). Adsense má poměrně přísné podmínky a to, že jedna fyzická osoba může vlastnit pouze jeden Adsense účet a nebo třeba je zákaz upotávat pozornost na stránkách na reklamu typem "Klikněte zde" nebo "Podpořte nás". Kliknutí na reklamu musí být vždy rozhodnutím návštěvníka. Ale jelikož jsou tyto reklamy velice přizpůsobivé, míra prokliku je poměrně vysoká. Zajímá vás Reklama Google? Pak neváhejte a zkuste to! Registrujte se zdarma!

-


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

K tomuto článku není žádný komentář.

Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007