AlphaBlog

Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Více emailů od Emailing.cz

Více emailů od Emailing.cz

(1.12.2008 - 15:19)

Jen tak náhodou mě oslovil jeden spoluobčan, že prý se zaregistroval přes můj odkaz na Emailing.cz a že to sice funguje, ale s tempem, kterým mu chodí jejich emaily, rozhodně nic nevydělá. Chodí mu jeden email za tři dny a to je zatraceně málo. Hned jsem začal pátrat, v čem je problém a řešení je poměrně jednoduché.

Na Emailing.cz se přihlaste vlevo nahoře tlačítkem Vstup pro registrované a poté vpravo nahoře zvolte Osobní údaje. V seznamu se poté přesuňtě na seznam označený jako Zájmy. Tlačítkem se symbolem + rozbalte všechny kategorie a zaškrtejte co možná nejvíce rubrik (třeba všechny). Pozor si dejte jenom na sekci Erotika, kdy je možnost zaškrtnout i Rozhodně ne, což by bylo s rozporu s předchozím výběrem.

Po uložení by se vám mohlo podařit dostávat kolem čtyř emailů denně, jako třeba dostávám já. Pokud ale ještě nejste zaregistrování ve složbě Emailing.cz, pak si můžete přečíst nějaké informace o ní zde: Emailing. Jenom tak ve stručnosti dostáváte peníze za čtení reklamních emailů, které vám chodí. Registraci můžete ale provést klidně zde kliknutím na následující odkaz, díky němuž můžete dostávat i o 10h více za jeden email, než při běžné registraci. Dostávejte tedy Peníze za čtení emailů.


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

K tomuto článku není žádný komentář.

Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007