AlphaBlog

Skrýt reklamu
Tisk z AlphaBlog.wz.cz

A4Tech - X750F

A4Tech - X750F

(29.9.2007 - 15:53)

Dnes jsem byl konečně koupit novou myš, protože moje stará již dosloužila. Však se ji nedivte, vydržela toho strašně moc a to nejenom práce, ale i těch pádů ze stolu a podobně. Ano, mluvím o mé staré dobré obyčejné optické myši Genius, kterou jsem obdržel k mému současnému PC v roce 2002. Myslel jsem si, že ta myš byla geniální, ale dnes jsem zjistil, že jsou i lepší.

Laserová myš X-750F od firmy A4Tech je určená hlavně pro hráče a díky tomu má na sobě mnoho různých tlačítek. Mimo levého, pravého, středového kolečka zde najdeme tlačítko na přepínání rozlišení snímače, dvě tlačítka po boku a turbofire, které po kliknutí způsobí to stejné, jako byste 3x klikli na levé tlačítko. Tvar myši je uzpůsoben poměrně slušně ruce, ale mám výhrady k místo pro pravý prsteník, kde mi tošku překáží. Ale to bude jenom mů problém, mám zřejmě křivé ruce.

A4Tech X750F

V akci se myš ověřila skvěle. Při nastavení nejvyššího rozlišení snímače a snížení rychlosti kurzoru ve windows, se z myši rázem stal naprosto přesný snímač pohybu mé ruky. Přesnost je ohromná a kurzor neskáče. Myš používám bez podložky na obyčejném psacím stole. K dispozici máte od 600dpi až po 2500dpi, takže si každý může nastavit sensitivitu podle vlastních potřeb. Jediná nevýhoda je ta, že myš je sice USB/PS2 provedená (USB + malá redukce), ale když jsem se snažil rozchodit ovladače, na PS2 nefungovali, pouze po připojení myši přes USB rozhraní. Což mně nevadí, protože mám ještě jeden volný USB slot. Myš obdržíte v povedené krabici s detaily v angličtině. Balení obsahuje myš, redukci USB-PS2, náhradní teflonové podložky, CD s ovladači a nějaký papír v rušitně. Nikde jsem nenarazil na český manuál mám ten dojem. To mi ale nevadí, protože strčit myš do USB zvládne každý. Cena se pohybuje kolem 540 kč.


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

K tomuto článku není žádný komentář.

Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007