AlphaBlog

Skrýt reklamu
Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Call of Duty 4

Call of Duty 4

(24.9.2007 - 8:16)

Call of Duty 4 nemá být válečným titulem z prostředí druhé světové války. Hráče vhodí do bojů odehrávajících se v současnosti, zřejmě vycházející z některých reáliích Středního východu. Daleko zajímavější jsou útržky informací týkající se zpracování CoD4. Zatímco většina současných FPS titulů nabízí pro oblast hlavy 2 zásahové body, tak v CoD4 to bude 16 zásahových bodů. Údajně bude nepříteli možné odstřelit ucho, nebo výstřelem na kraj roztočit helmu nepříteli na hlavě, či ji rovnou odstřelit. Řeč padla také o multiplayeru, kterého se údajně bude moci zúčastnit až 56 hráčů, neboť autoři chtějí vytvořit ještě uvěřitelnější válečný zážitek v řadě nových i klasických herních módů.

To však není žádné překvapení, když vezmeme v úvahu, že CoD hry patřily v multiplayeru vždy k těm nejoblíbenějším. Nic víc se zatím na veřejnost nedostalo, což se samozřejmě v průběhu následujících měsíců změní. Zatím však musíme čekat a čekat a čekat, než společnost Activision nový CoD titul oficiálně představí.

Po grafické stránce se jedná o naprostou událost, protože tato hra získala ocenění na GC2007 za nejlepší grafiku hry pro rok 2007. Efekty, detaily, fyzika, a to vše hlavně s podporou DirectX 10, přinášejí nepřekonatelnou kombinaci. Takže pokud vlastníte lepší stroj, nastavte maximum a vnořte se do světa virtuální reality.

Zdroj: www.callofduty4.cz


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

K tomuto článku není žádný komentář.

Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007