AlphaBlog

Skrýt reklamu
Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Lineage 2

Lineage 2

(17.2.2008 - 15:06)

Nikdy bych do sebe neřekl, že mě chytne nějaké MMORPG. Je to na dlouho a jde to pomale. Hráče World of Warcraft jsem nechápal, ale teď když znám Lineage 2, tak... je nechápu ještě víc. Lineage 2 je totiž hlavně jinak zpracované. Hra vám nabídne nespočetné množství možností jak hrát a hlavně po grafické stránce vypada mnohem realističtěji. A co vám tedy může tato hra nabídnout?

Hned od začátku vám dojde, že vaše postava se vylepšuje, když zabíjíte příšery, které se potulují po Adenu. Takže se může zdát, že to bude nuda. Jenže to si hned rozmyslíte, když zjistíte, že můžete plnit zadané úkoly, sbírat výrobní materiály, nakupovat, prodávat, libovolně se bavit s přáteli, sdružovat se v klanech či dokonce aliancích, objevovat nové zákoutí a zjišťovat, kolik různých monster hra nabízí. Když se vám pak otevře svět Adenu jak na dlani, zůstanete tupě zírat, protože Lineage 2 obsahuje mnoho různých lokací, které jsou nejen pokaždé jiné, originální, přirozené, ale i nápadité a krásné. Například města, ty jsou zpracovány velmi povedeně a to nejen graficky, funkčně, ale i hudebně, protože hra obsahuje více než 200 různých tracků. Hudební doprovody ve městech jsou velmi povedené. Ukázky si můžete poslechnout zde: Lineage 2 Downloads.

Mezi další nesporné výhody Lineage 2 patří to, že je zcela zdarma. Klienta můžete stáhnout například zde: Lineage 2 Download. Poté se stačí zaregistrovat na nějaký free server a pustit se do hry. Některé servery máte uvedeny zde: Lineage 2 Servery.

Lineage 2 - Interlude

Tak na co čekáte? Pustte se do okouzlujícího světa Lineage II a vytvořte si postavu dle vašeho výběru. K dispozici máte rasy jako třeba lidé, elfové, temní elfové, orkové, trpaslíci. Ty se ještě dělí podle pohlaví a zaměření (mágové nebo bojovníci). Oblečte svoji postavu do stovek různých typů brnění, oblečků apod., sežeňte ji zbraň (od meče přes fisty až ke kladivům a sekerám), naučte postavu novým schopnostem a hlavně se pořádně bavte!

PS.: Bavíme se o Lineage 2 Chronicle 4


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

K tomuto článku není žádný komentář.

Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007