AlphaBlog

Skrýt reklamu
Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Limewire ke stažení zdarma

Limewire ke stažení zdarma

(17.10.2007 - 18:03)

Je jedním z nejpokročilejších a nejrychlejších p2p programů na sdíení souborů, je založen na Java appletu, je přehledný, skinovatelný, umí filtrovat výsledky podle kvality, vyhledává mezi tisíci uživately, akceleruje downloady a... jmenuje se Limewire. Díky němu je možné rychle sehnat jakákoli data z p2p sítí typu warez p2p, bearshare a další. Opravdu se jedná o nejpokročilejší p2p protokol, protože sdílení a vyhledávání je opravdu neuvěřitelně rychlé. Nestalo se mi ještě, že bych nenašel to, co jsem hledal.

Design celého programu je velmmi přehledný, jednoduchý a poměrně líbivý (i když lepší skin by bodl). Na výběr máte v základní verzi hned z několika skinů. Ja jsem si zvykl na černý (viz obrázek). Vyhledávání je příjemně třízeno podle počtu sdílejících klientů, ale klidně i podle velikost, ryhlosti uživatelů a dalších parametrů. Asi nejdokonalejší je nastavení, protože vám umožní nastavit stovky různých parametrů a výrazně tak ovlivnit chování programu přesně podle vašich potřeb.

LimeWire

LimeWire je ke stažení zdarma v základní verzi, za profi verzi se bohužel již připlácí. Tu ale nepotřebujete, protože možnosti programu jsou téměř identické. LimeWire vám nabízí vše, co byste od něj mohli očekávat. Je to jeden z nejlepších programů na sdílení souborů po síti. Můžete prohlížet sdílené soubory uživatele podle IP, takže když vám kamarád nasdílí nějaká data, tak se přes limewire na ně můžete podívat. Nemusíte sdílet, abyste mohli stahovat. Nově také podpora stahování torrentů a z magnet linků. A ve výhodách bych mohl pokračovat. Ale to vyzkoušejte již sami. LimeWire ke stažení zdarma najdete na: http://www.edownload.cz/sw/limewire/


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

janko

muzika


janko

muzika


Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007