AlphaBlog

Skrýt reklamu
Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Infra Sauna

Infra Sauna

(17.5.2007 - 17:21)

Dnes nám konečně dovezli a namontovali infra saunu. Už delší dobu jsem se na to těšil, skýtá totiž mnohé možnosti. Hned jsem ji ozkoušel a musím říct, že je mnohem příjemnější než klasická sauna.

Jak to funguje?

Infra SaunaInfračervené světlo je jednoduchá forma energie, kdy energie prochází přímo objekty bez toho, aby se měnila teplota vzduchu. Naše tělo samo produkuje infračervené paprsky, které naše tkáň vstřebává a zlepšuje tak svůj výkon. Nevidíme je, ale cítíme a vnímáme je jako teplo. Záření infra sauny proniká přímo do tělní tkáně do hloubky cca 3 cm.Nevytváří zbytečně vysoké teploty vzduchu, které dlouho ohřívají pouze naši pokožku. Naše těla jsou schopna absorbovat až 93% této energie, což umožňuje pocení již při teplotách cca 45-50°C. Proto jsou dnes využívány v rehabilitačních a kosmetických centrech.

Účinky

HUBNUTÍ - podle provedených výzkumů se spálí za 30 min. pobytu v infrakabině 600 a více kalorií. Ztracenou hladinu vodyv těle doplníme vhodnými tekutinami.Teplo, pronikající v průběhu pobytu v infrakabině přijímají krevní cévy uložené v tukové tkáni a tím se rozšiřují a lépe prokrvují. Tukové kyseliny, hromadící se v tukových buňkách jsou tímto procesem vyloučeny lymfatickým systémem z těla ven.Odbourává tukové tkáně bez negativních účinků na organizmus.
CELULITIDA - celulitidu tvoři odumřelé buňky a vodní a tukové usazeniny pod kůži.Hluboké prohřátí tkání a následné pocení je pomáhá odbourávat. Používání infrakabiny urychluje všechny alternativní programy proti celulitidě. (zábaly, lymfodrenáže, masáže, bodystyling, vacupress...)
POSÍLENÍ IMUNITY - zvýšení tělesné teploty vede k usmrcení bakterií a virů, nebo alespoň k zastavení jejich množení. V rámci prevence se doporučuje pobývat v kabině nejprve krátký časový interval při nižší teplotě a pak postupně intervaly prodlužovat a teplotu zvyšovat.
PASIVNÍ KARDIOVASKULÁRNÍ TRÉNINK - dochází nejen k prohřátí kůže, ale také svalových tkání a vnitřních orgánů. Tělo na tuto stimulaci reaguje zvýšením srdečního objemu a rytmu a tato přínosná srdeční zátěž vede k tréninku a zlepšení kondice kardiovaskulárního systému.
ODVOD JEDOVATÝCH LÁTEK Z TĚLA - dlouhodobým výzkumem bylo prokázáno, ze složení potu v běžné sauně tvoří z 95 - 97 % voda. V infrakabině díky možnosti hloubkového prohřevu tkáně je v potu obsazena voda jen z 80 - 85 % a zbytek tvoří tukové buňky a cholesterol, v tucích rozpustné jedy, těžké kovy, kyseliny, sodík a čpavek. Na rozdíl od běžné sauny je výdej potu v infrakabině dvojnásobný a vyloučí se jím 3 - 7 krát vyšší množství ve vodě nerozpustných látek.
KRÁSA - pobyt v infrasauně zlepšuje prokrvení kůže, kůže dostává nový lesk odstraněním kožních nečistot a odumřelých buněk z důvodu hloubkového čistění pórů, zlepšuje tvorbu vlastního kolagenu a elastinu - elasticita a napětí kůže, zpomaluje proces stárnutí , nechává kůži měkkou a hebkou, zlepšuje stav akné, ekzému, lupénky, popálenin, otevřené rány se lépe hojí a velikost jizev se zmenšuje.


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

Apophis

Pučíš?


Alpha007

Za 140 tisic jo :)


Apophis

To si děláš prdel, 140 táců? A to ti vaši nemůžou koupit motorku, ale infra saunu jo? ty vole


Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007