AlphaBlog

Skrýt reklamu
Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Čtvrtina prázdnin

Čtvrtina prázdnin

(15.7.2008 - 16:06)

Ono se to vlastně ani netýká tak prázdnin, jako celého uplynulého období. Stalo se toho docela dost, co mně změnilo další kousek života. Ať už jenom každodenní povinnosti, tak řidičák, ale hlavně to, že jsem začal hrát s kapelou Rookies. Konečně krok kupředu. Ale docela se budete asi divit, ale hraju na kytaru. Já, klavírista, trochu baskytarista, ale rozhodně né kytarista. A tak tyto poslední dva měsíce pro mě byly krapet hektické, protože jsem se snažil nepropadnout ve škole a ještě dohnat hru na kytaru. Protože hned druhý týden po mém náboru do kapely jsme museli hrát na nějaké akci, tak jsem musel cvičit a cvičit. Zkoušky probíhaly stylem: tady máš 30 písniček, do příště se to nějak nauč. A tak jsem se snažil jet maximálně. První akce byly trošku složitější, ale kupodivu, nervy žádné. (teď mě tak napadá, jestli jsem už sem o tom nepsal :D ) Poslední dvě zábavy pro mě byly úplně jiné. Už mi bylo jedno, že tam jsou lidi a zajímalo mě jenom, jestli se baví. Už se začínám odvazovat, hraní je pro mě čímdál větší zábava. Je to radost. Kytara už mi nedělá problémy. Teď ještě dopilovat sóla a bude to paráda.

Tohle ke kapele. Jsem moc rád, že v ní hraju. Co hraje ale proti, tak třeba že jsem minulý týden v úterý skončil s popálenou rukou. Nějak mi chytlo v ruce pepo a najednou koukám a ruka hoří :D Naštěstí se hojím rychle a do týdne bylo všechno ok. Teda, ještě teď mám nějaké puchýřky, ale to jsou detaily. Ale že to bolelo. Takže si radší dávejte pozor na to, co nesete a kde to nesete, oheň je potvora :)

Je to jako naschvál, ale celý červen je krásně, horko, skvělé počasí a člověk musí tvrdnout ve škole nebo doma, aby dohnal to, co mu hrozí na konci školního roku. Takhle se prosedí tento krásný měsíc a pak konečně začnou prázdniny. Bylo krásně, ale to ještě byl stále červen. Jakmile se měsíc přehoupl, začlo se ochlazovat, pršet a další nemilé věci. Proč teda prázdniny začínají až v červenci? Co je takhle posunout o měsíc dopředu. Nejen, že chytneme levnější ceny v zahraničí, ubytování se bude shánět na dovolené lehčeji a další dovolenkařské detaily, ale hlavně zažijeme ty lepší dva měsíce. I když, snad se to počasí ještě vzpamatuje. Když totiž takhle, tak člověk je doma a nic se neděje. A najednou tu máme čtvrtinu volna pryč a člověk ani neví jak. No, snad se to ještě podá.


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

K tomuto článku není žádný komentář.

Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007