AlphaBlog

Skrýt reklamu
Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Konec jarních prázdnin

Konec jarních prázdnin

(9.3.2007 - 8:47)

Konec jarních prázdnin se neúprosně blíží. Dneska je vlastně oficiálně poslední den. Ještě, že následuje víkend. Já jsem měl prázdniny o něco delší než ostatní, protože jsem si je o den prodloužil minulý týden, když jsme jeli na Mladějov. Ani si už nepamatuju, co jsem dělal v pondělí, vím, že večer jsem byl s kámošema u nás na druhé zahradě v chatce. Parádně jsme se nasmáli a oni udělali oheň. Taky jsem zanevřel už nadobro na telefon, prostě volat holkám se nevyplácí. Druhý den jsem ale musel poslouchat pořád kecy o tom, že jsme tam dělali bordel, že to tam vypada jak po konci světa atd., což ale není pravda. Byl jsem se tam s bábí mrknout, ale všechno bylo ok.

Celé úterý jsem byl aktivní. Dopoletne jsem dal vypouštět starou vodu z bazénu a odnosil nějaké větve, po obědě šel s Radimem do posilovny a k večeru s Radimem a Hotelem ven. Obešli jsme Budějovice a na kruháči se radim odpojil. Já jsem s Hotelem vyrazil směrem na Krnčice, tam na Nové Syrovice, Láz, Častohotice, Vesci, Lažínky a domů. Přišli jsme o půl desáté a urazili jsme 17km.

Ve středu jsme měli mít tréning AS, ale půlka lidí nemohla a já byl mezi nimi, takže se to zrušilo. Neměl jsem totiž uniformu a zbraň mám pořád rozebranou. Po obědě jsme dočistil bazén (makačka jak sviňa - kartáčem očistit všechny stěny) a jeli jsme se projet na kole a tak jsme se při té příležitosti stavili u maroda - Apophise. Hotel tam zničil co šlo, ale dobře jsme se nasmáli. Dělali jsme si s Apy srandu a on nám na všechno skočil. Byla to paráda. Večer jsme měli jít na Saharu, ale to se mámě nelíbilo a tak jsem zůstal doma. Koukali jsme se na film Otec Prasátek. Je to film na knihu Otec Prasátek od Terryho Pratchetta. Ta kniha je lepší, ale film byl taky dobrý. Přesná imitace knihy. Jenom asi neznalý člověk nebude moc tušit. Je to dboudílný film = 3 hodiny. Jde tam o to, že "auditoři" si objednají vraždu na Otce prasátek (něco jako Santa Klaus) a Smrť to vezme pak za něj. Psát o tom by mi zabralo asi hodinu, takže to nechám být. Ve čtvrtek jsem se vzbudil a bolelo mě v krku jak něco. Ještě teď mě bolí, snad to přežiju bez onemocnění. Začal jsem dělat na novém trancíku, ale potřebuju někoho, kdo by mi to nazpíval, protože odemě to zní více než falešně. Dneska je konečně zase hezky - i když trochu zima. Snad se den podaří.


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

Apophis

já ti to nazpívám :) Nepočítej...


Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007