AlphaBlog

Skrýt reklamu
Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Konec první poloviny prázdnin 2007

Konec první poloviny prázdnin 2007

(31.7.2007 - 8:12)

Za celý měsíc a ještě kousek předtím sem se nedostal k tomu, abych sem něco napsal. Dnes je ale vyjímečný den, takže sem se do toho pustil. Ráno dnes bylo totiž úplně jiné než za celý červenec. Teploměr nekolísal mezi 25 - 32°C, ale držel se kolem třináctky. Obloha se vyjasnila a v kombinaci s tímto chladným vzduchem utvořili úplnou pracovní atmosféru. A to pro mě znamená začátek školy. Něco je špatně, protože tohle se mi má zdát až posledního srpna a ne července. Takto je to brzo. Člověk má úplně pocit že je všechno už za ním a teď neví, co ho čeká, spíš to jenom tuší a není to nic příjemného. Vyrazit do každodenního procesu.

Na druhou stranu si zase člověk krásně zavzpomíná na předchozí časy, třeba kolik legrace sme si s kamarádama užili, co všechno jsme dělali. Jak jsme dávali do kupy pučenou zahradu, aby jsme měli zázemí na večerní "grilování", jak jsme vyrazili do Znojma na koupaliště a dokonce se tento rok ani nespálili. Pořád se něco dělo. Mám moc krásných vzpomínek. Třeba na airsoftové akce a jejich afterparty nebo jenom na krásně prožitý klidný den.

Uteklo to jako voda, hold když se člověk nenudí... Teď si ale připadám jako bych zaspal a hledám výmluvu do školy. Jenže naštěstí mě optimismus ještě naprosto neopustil, takže vím, že mě čeká druhá polovina prázdnin, kterou si snad také nějak užiji. Sice čeká mě také hodně práce a to víc než kdy jindy, jenže snad to pak bude stát za to. Přemýšlel jsem nad autem. Ale to už jsme moc v dalké budoucnosti. Radší zůstaneme tady a teď a pustíme se do prvního úkolu - jít si sehnat něco k jídlu. :)


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

K tomuto článku není žádný komentář.

Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007