AlphaBlog

Skrýt reklamu
Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Maskáčový čtvrtek

Maskáčový čtvrtek

(5.4.2007 - 19:35)

Je ráno, zelený čtvrtek před Velikonocema. Prázdniny. A já musím zase vstávat. O půl deváté mám jízdy. No co, docela jsem se i těšil. Vlastně, já se těším vždy. Začalo to nevině, normální jízda, klasika. Projeli jsme pár křižovatek a pak vyrazili poprvé přes město. Bylo to docela v pohodě, ale na městě byl děsný provoz. Nějak jsem to tam prokličkoval, dokonce bez nehody a v poslední zatáčce jsem to trochu přehnal s rychlostí. Naštěstí jsem to vytočil díky instruktorově brzdící schopnosti. Myslím ale, že bych to vybral i tak, ten obrubník byl docela daleko. Tak jsem se rozjezdil, otestoval novou helmu v praxi a zjistil, že je naprosto dokonalá. Vidím přes ni nádherně, široké zorné pole, nefouká na mě a v místech, kde mám pusu, krásně proudí čerstvý vzduch přesně podle toho, jak dýchám. Nemůžu si vynachválit.


Skočil jsem na malý moment domů, něco pojedl, napil se a vyrazil na další jízdy. Měl jsem totiž dnes dvoje, abych měl odježdíno na zkoušky. To už bylo tepleji a ta jízda byla příjemnější. Zase sme udělali kolečko kolem města, stavili se v autodílně (nebo co to bylo) a to dokonce hned dvakrát, také v železářství, ale tam měli zavřeno a pak konečně jsme vyrazili na Litohoř po státní silnici. To už mi jízda byla velmi příjemná a cítíl jsem se na motorce jako doma. Takže jsem jel zezačátku sice opatrněji kolem šedesáti, ale jakmile jsem projel Litohoří, vytočil jsem to na devadesát. Jo, ještě musím zmínit to, jak nám došlo na kopci v Litohoři palivo, takže jsme museli hodit na rezervu. Docela mě to zaskočilo, protože jsem to nečekal a nikdy předtím nezažil. No řekněte, co byste dělali, kdyby vám motorka začala chcípat, jako byste měli zařazenou velkou rychlost a přitom se táhli někde v minimálních otáčkách. V Jakubově jsme to pak otočili a jeli po státní zpátky. To bylo poprvé, co jsem se cítil na motorce absolutně jistě. Pěkně jsem si řadil a tak dále. Dojeli jsme do Budějovic, zase přes město, ale tam byla nějaká zácpa. Dva kamiony stály každý na jedné straně silnice a uprostřed se vešel zhruba jenom jeden jízdní pruh. Tak jsem tam jel tak dvacet. To bylo OK, ale pak mě začal nějaký spěchatel předjíždět přímo na křižovatce a nevšiml si protijednoucího auta. Instruktor mě pobízel, abych zrychlil a nezdržoval, ale já to udělal záměrně. Ukázalo se, že ten šílenec musel okamžitě zajet zpět do pruhu a kdybych mu tam nenechal místo, tak by mě asi sramoval.


Dorazil jsem domů, naobědval se, převlékl se, vzal zbraň a helmu a vyrazil jsem k Mačovi. Ten mě na motorce vzal do Dědic na tréning. Šli jsme do Budkovských lesů a tam si dali CTFko vzdálenost kilometru. Bylo to opravdu napínavé místy a hrálo se tři a půl hodiny. Já jsem ukradl vlajku a když jsem s ní dobíhal, naši mi sdělili, že nedokázali udržet naši. Takže jsme si vlajky vlastně vyměnili. Takže začal boj nanovo. Já chodil po lese a pátral po nich a naši kryli vlajku. Jenže jsem nepřítele nikde nenašel. Nachodil a naběhal jsem několik kilometrů a nic. Tak jsem se vrátil na základnu, kde ale naši nedávali už pozor a dělali to, co neměli. Tak jsem je seřval co když můžou jít zezadu a přitom jsem si nevšiml, že oni tam opravdu šli. Takže nás postříleli, jenom jeden zůstal. Ukradli druhou vlajku a beželi pryč. Ten jeden náš byl zmatenej a neběžel za nima, tak jsem ho tam poslal. A my čekali zbylých 8 minut na respawn. Pak jsem vyběhl a přeběhl sprintem až k jejich místě vlajky, ale tam ještě nikdo nebyl. Oni si to pravděpodobně obcházeli. Takže až došli naši, tak jsme to tam zakempili a čekali. Já jsem je šel opět stopovat a našel jsem je, jak se blíží z druhé strany, než jsme původně čekali. Tak jsem se za nimi plazil a řekl našim do vysílačky, kde jsou. Pak už byli tak blízko, že jeden z našich vystřelil. Tak jsem vystřelil taky a dostal jednoho. Oni se rozutekli, protože zjistili, že jsou obklíčení. Dostali jsme pak ještě dva. Pak se vraceli a ted s vlajkou vyběhl a já ho střelil. Jenže on utíkal před prasetem. Takže sme to mohli vyhrát, ale hra se přerušila, protože mladá prasata se nám to pokoušela překazit. Tak jsme si odpočli a vraceli se zpět. Ještě jsme si dali jednu hříčku a vyrazili těch pár kilometrů zpátky do Dědic. Jo, byla to štreka, celý ten den. Ale tréning to byl naprosto nezapomenutelný. Proto také maskáčový a ne zelený čtvrtek.


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

K tomuto článku není žádný komentář.

Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007