AlphaBlog

Skrýt reklamu
Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Mladý web 2007

Mladý web 2007

(26.5.2007 - 11:18)

Před pár měsíci mě oslovil můj profesor na zeměpis, že narazil na zajímavou soutěž akorát pro mě. Jednalo se o webmasterskou soutěž pro studenty. Tak jsem nevahal a přihlásil tyto stránky. Soutěž se jmenovala Mladý web 2007 a je to vlastně první celokrajská soutěž. No a před pár dny (23.5.2007) mi přišel email, že se musím zůčastnit vyhlášení vítězů v Havlíčkově Brodě. Rozmýšlel jsem se, ale nakonec jsem jel, i když jsem původně vůbec nechtěl. Budík na tři čtvrtě na pět a seznam autobusů na papíře v batohu a už to bylo. Doběhl jsem na autobusák pět minut před odjezdem, ale z mého autobusu jsem zahlédl jenom zadní část jak opouští nádraží. Tak jsem musel vymyslet náhradní plán. Chtěl jsem totiž ještě stihnout přednášku v 10:00 v Havlbrodě a to bych stihl celé jenom tímto autobusem. Další spoj jel za hodinu. Pak jsem musel hodinu čekat v Jihlavě a nakonec jsem se přesně v deset dostal do Havlíčkova Brodu. Naštěstí jsem starou radnici brzo našel a tak jsem přišel jenom o patnáct minut. Dozvěděl jsem se sice jenom to, co jsem už věděl, ale i tak to bylo zajímavé. Každopádně pak jsem měl možnost nahlédnout jak pracuje mobilní redakce internetových novin aktualne.cz a možnost prohlídnout si jejich redakční systém. A následovalo vyhlášení. Kupodivu jsem se byl druhý z kraje Vysočina. Udělalo mi to radost. A to jsem ještě nevěděl, co všechno dostanu. Ceny byly opravdu pěkné, štědré. A dokonce jsem dostal i 4000kč! S tím jsem naprosto nepočítal (aspoň mám něco málo na motorku). Dostavilo se docela málo lidí, myslím, že jsme z umístěných lidí z obou kategorií tam byli jenom tři. Nakonec jsem byl rád, že jsem jel. Pak jsem šel s jedním účastníkem do hospody na chvilku pokecat (aspoň někdo, s kým si můžu popovídat o tom, co mě zajímá). Mno a pak cesta domů. To byl taky horor, to horko při čekání atd. Sice cesta autobusem nebyla špatná, dobře chladili. Na kasárenské křižovatce jsme viděli ošklivou dopravní nehodu. Nějaký náklaďák a osobní auto ležely vedle silnice v poli a to na střeše. Vypadalo to zle, záchranářská helikoptéra, hasiči atd... Mno každopádně jsem unavený dorazil domů. Asi největší radost mám z diplomu, můj první certifikát :)


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

Stene

Mas stesti, ze to nebylo minulej rok, jeste za nas. Bys byl hnedka o dalsi jednu pozici v zadejc :P


Jinak jestli o tom rad kecas, tak nekdy zajdem do hospody, at mas s kym se bavit o tkovych peknych vecech, jako je webdesign :) (ale tema holky je preci jen opravdu lepsi).


Jinak gratuluju ...


Alpha007

Díky, jasny, to bych bral. A ty holky jeste vic :D


Stene

Prima, tak domluvime nekdy nejakou akci, at je nas rovnou vice. Sice nevim kdy bude cas, ale rad bych se zas po dlouhe videl s nekym z gymplu, tedy z tech, kteri nejsou my pribuzni :)


Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007