AlphaBlog

Skrýt reklamu
Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Mladý Web 2008

Mladý Web 2008

(5.3.2008 - 18:05)

Ještě jsem si ani neuvědomil, že musím jet do Jihlavy a už jsem seděl v autobuse. Čekalo mě vyhlášení soutěže Mladý Web Vysočiny 2008, jejíhož minulého kola jsem se zůčastnil s webem Alpha007.wz.cz a umístil se na druhém místě. Tento rok jsem ale nasadil trošku silnější kalibr, eDownload.cz.

Vše se seběhlo tak rychle, ani nevím, co se vlastně všechno dělo, jak jsem se dostal z autobusáku na Krajský úřad, ale vím, že najednou po vyhlášení cen soutěže Zlatý erb jsme přišli na řadu mi, zůčastnění soutěže Mladý web. Zpočátku jsem byl klidný, ale když se začala vyhlašeovat kategorie starších, trošku jsem zneklidněl. Když vyhlásili třetí místo, tak jsem se psychicky nachystal, když druhé, tak jsem naopak znervózněl a osobně mě hodně překvapilo, že ten první jsem byl já. V té chvíli se mi rozbušilo srdce jako o závod a měl jsem dojem, že se složím. Samozřejmě až tak ne, ale jako tlakař na to mám nárok :D

Musím konstatovat, že úroveň soutěže i přihlášených kousků byla oproti minulému roku někde jinde, výš. Tím, že se vše konalo v kongresovém sále a že bylo vše důkladně naplánováno, soutěž dostala oficiální ráz. Rád bych ještě pogratuloval ostatním výhercům, ale i vše zůčastněným za snahu, ale halvně porotě, protože mně osobně by se to nechtělo hodnotit už jenom kvůli množství přihlášených prací, které bylo proti minulému ročníku dvojnásobné.

Ani ceny nebyly k zahození, jako vítěž jsem obdržel diplom, poukázku na 7000Kč, Flashdisk, třičko a další drobnosti. Přemýšlím, jestli se zůčastním i za rok nebo jestli mi to už nestačí, protože maximálního ohodnocení jsem dosáhl již letos. Takže příští rok by to byl asi stejně někdo jiný, tak si asi nebudeme kazit statistiku, ne? ;)

A co bylo dál? Následovaly dvě přednášky, jedna o PHP, druhá o .NET. Abych pravdu řekl, vývoj pod .NET mě docela oslovil, protože se mi líbí pracovat s nástroji Microsoftu. A teď, jak jsou express verze zdarma, je to také o něčem jiném. Každopádně PHP je klasika a asi ještě se ho budu dlouho držet zuby nehty. Teď jsem přijel domů, bolela mě hlava a bylo mi blbě. Krásný závěr kráseného dne :D


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

K tomuto článku není žádný komentář.

Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007