AlphaBlog

Skrýt reklamu
Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Nový blog

Nový blog

(13.2.2007 - 16:00)

Tak jsem se před pár dny rozhodl, že bych zde chtěl mít nějakou sekci, která by byla pravidelněji aktualizovaná a mohl do ní psát svoje aktuální zážitky a další věci, co se mi staly. Prostě takovej můj deník.

Začít nebylo zrovna lehké, protože v posledních dnech skoro na nic nemám čas. Navíc jsem se potýkal s chybami v db při kódování stránky (mám web v UTF-8). Ale nakonec to vypadá slibně a tak se budu moct rozepsat o radostech i strastech mého života.

Nejprve bych chtěl zmínit sobotu. Byl to velmi zajímavý a akční den. Vstal jsem v osm hodin ráno a připravil se na Airsoft. Svoz měl být z parkoviště u Billy v 9:15. Dostavil jsem se včcas, ale nikdo tam nebyl. To mi bylo divné. Čekal jsem více jak čtvrt hodiny a pak se rozhodl, že půjdu pěšky, protože mi asi ujeli. Šel jsem do Dědic, kde jsem zjistil, že akce byla zrušena. Tak mě Apophis hodil autem domů. Uklidil jsem a spáchal další nucené práce a po obědě se vydal opět na druhou akci. Sešli jsme se kolem jedné a vyrazili do hory za město. Zahráli sme si AS párkrát a později se k nám přidal Hotel a Dag0 s místním týmem. Zahráli jsme si asi tři nejlepší AS hry co jsem hrál a dokonce náš tým zvítězil. Večer jsem byl z toho všeho úplně mrtvej.

Toť pro začátek zatím vše, snad se časem trochu vytrénuji v psaní příspěvků tak, aby byly zajímavé. Takže nepřestávejte navštěvovat tento web ;)


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

Apophis

Už se těším, až si s nima zase zahrajem a budem mít už vybavení. softu zdar


Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007