AlphaBlog

Skrýt reklamu
Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Pátek 16tého

Pátek 16tého

(17.2.2007 - 1:43)

...Všechno se začalo hýbat, až jsem třetí hodinu ve škole šel do města na poštu si vyzvednout dopisy z banky, které jsem poté vyměnil v České Spořitelně za kreditní kartu. To byste nevěřili, co to dokáže. Se člověk hned cítí lépe, tak bohatší, důležitější. To ale není to hlavní, o čem chci psát.

To hlavní je pro mě večer. Večer mě totiž kamarádi přemluvili, abych s nima šel do hospody a pak na Saharu. Mno, řekl jsem si, že jsem už dva měsíce nikde nebyl a tak jsem s nima o půl osmé vyrazil. Došel jsem na místo setkání a tam mě překvapil kamarád v autě. Všichni jsme nasedli a vydali se za Radimem, který byl nemocný (už je to dýl co byl) a unesli jsme ho když vyšel ze dvěří. Strčili do kufru a hurá do Nixu. Tam jsme chvíli setrvali a pak se vydali na Saharu. Na Sahaře jsem se s Pavlem domluvil, že pojedeme do Třebíče. Moc jsem se na to těšil, protože mě už nebavilo koukat pořád na stejný lidi, dělat to samé, sedět nebo tancovat na stejném místě. Po hodině jsme vyrazili.

Dojeli jsme (já, Pavlel, Mára a dvě holky) do Třebíče na Roxy. Poprvé v životě jsem si to mohl prohlédnout na vlastní oči. Víceméně to bylo tak, jak mi to popisovali, velký prostor, který není 2x útulný, málo lidí a nic moc hudba. Ale nakonec se to začalo lepšit. Bylo tam hodně (dost) mladých lidí. Seznámil jsem se tam s jednou holkou, ale jaksi jsem se zapomněl zeptat na číslo :D Nevím, proč jsem to neudělal. Dobře jsme si zatancovali, trošičku zablbli a zasmáli se. Také jsem tam potkal moji starou dobrou kamarádku Marki. Vůbec jsem ji tam nečekal (i když jsem doufal). Sice na mě neměla čas, ale alespoň jsem ji viděl po dlouhé době. Skrátka se mi tam začalo líbit a chci tam znovu :D Sice je to jenom asi hodina co jsme opustili tamní prostory, ale přesto chci zpět. Snad někdy jindy, teď si půjdu lehnout a po 14ti dnech se pořádně vyspat...


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

Alpha007

Takže jsem dnes jestě zprovoznil komentáře k článkům.


Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007