AlphaBlog

Skrýt reklamu
Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Poslední týden

Poslední týden

(24.2.2007 - 18:54)

Tak po dlouhé době musím zase něco písnout. Neměl jsem na to celý týden čas. V úterý jsem dodělával něco do školy, ve středu byl airsoft a pak zase něco do školy, ve čtvrtek jsem měl zkoušku s kapelou (máme novou písničku - Pavouty) a pak jsem se balil na pátek. Večer sepsem a spát. Prostě naprosto nabitý program.

V pátek jsem měl nastavený budík na mobilu už na 4:30, protože půl hodiny na ranní vstávání, půl hodiny na dopravu do Znojma a pak autobusem rovnou do rakouska. Měli jsme jet na Hochkar, ale protože je příliš teplo a tam není sníh, vyrazili jsme někam za Semmering. Tam ještě toška sněhu byla a taky uměle zasněžovali (i když na to nebyly podmínky). Oprášil jsem svoje znalosti lyžování, carving, a pustil jsem se na sjezdovku. Zezačátku sice byla mlha, ve které bylo vidět sotva na tři metry, ale sníh byl v pohodě. Bohužel mlha odešla, přisli lyžaři, přišlo sluníčko a přisla obleva. Jedna z hlavních sjezdovek byla po obědě úplně vyježděná a jedna jižní sjezdovka bylo tak naměklá, že jste po ní jeli jako po vodě. Po obědě v autobuse jsme to ještě nějak přežili a pořádně si zajezdili. Nejlepší byla asi poslední jízda, jel jsem ji sám, protože táta se sestrou to už zabalili. Vyjel jsem na úplný vrchol a sjel mezi sjezdovkama až k autobusu. Bylo to asi tříkilometrová jízda (možná víc) a velkou výhodou bylo to, že jsem za celou cestu potkal jenom asi deset lyžařů, takže jsem jel s větrem o závod a trénoval carvový oblouk. Mno a teď už jenom cesta domů.

Stuhleck - Semmering Skiareal

V sobotu mě ráno sice dost bolely kotníky, ale nějak jsem to rozchodil. Připravil jsem se na airsoft a ve dvanáct vyrazil. Hráli jsme v hoře, zatím jenom 6 vs 6 mezi teamem. Časem ale dorazil i Budějovický team a tak jsme to dali proti nim. Měli tu výhodu, že se jim sešly dvě AEGčka (P90)tky. Parádně jsme si zahráli, jenom mi už došla munice a tak budu objednávat.


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

Apophis

No, mohl ses rozkecat trochu víc o tom softu :)


Alpha007

Nejak se mi to nechtelo komentovat :D Uz jsem mel napsano docela dost :)


Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007