AlphaBlog

Skrýt reklamu
Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Přijímačkový víkend

Přijímačkový víkend

(23.4.2007 - 18:09)

Tenhle víkend je pro mě velmi důležitý, tedy, byl. A to ne, protože bych měl něco společného s přijímačkama, ale proto, že díky nim máme v pondělí (dnes) volno. :)


Začneme v pátek. Asi, už si to moc nepamatuji vše. Vím jenom, že pořád mám něco a skoro nic nestíhám. Musím zmínit vlastně to, že jsem ve čtvrtek úspěšně udělal závěrečné zkoušky z autoškoly. Z testu jsem měl maximum možných bodů (50/50) a jízdy úplně v pohodě s přehledem. Mám ze sebe radost :) (to musí znít nechutně, jak se chválím, ale dalo mi to dost práce). Asi jsem to udělal díky Jitce, protože mi držela palce a já si před testem opakoval, že to musím udělat, aby měla radost, že jsem to dokázal. Dost mi to pomohl, ani jsem nebyl nervózní - základ úspěchu. V pátek jsem s ní opět šel po škole ven, jako každý den teď vlastně. Je to super, je aspoň sranda.


V sobotu jsem ráno vstal a vyrazil na tréning. Hrálo se za Dědicema a úkolem bylo defuzovat bombu a my ji bránili. Bomba byla docela složitá, udělaná ze zapalování od simála a nějakého starého rádia. Tak jsem položil bombu a měl jsem jí za úkol bránit ještě s jedním členem mého týmu. Proti nám šlo bravo, jenže to nedobyli. Já byl medic a dostal jsem to jenom jednou. Nebylo to fér. Tak jsme si to pak vyměnili. Oni tři bránili a já bych pyrotechnik a útočili jsme. Po hodině se nám povedlo bombu zneškodnit. Ale řeknu vám, byla to fuška. Tolik drátů a já měl seznam těch, které můžu odpojit. Trvalo mi to asi 5minut! Ale zvládli jsme to, medic mě kryl. Ten den jsme také poprvé hráli s novými přilbnami, kuklami a brýlemi. Fakt už jsme jako profi útvar. Přiložil bych nějakou fotku, jenže ještě se ke mě žádná nedostala. Na zbytek soboty si moc nevzpomínám už.


Neděle začala jako kažá jiná. Vlastně ne, byl tu jedna odlišnost oproti každé minulé neděli - nemusel jsem do autoškoly. Tak jsem v devět vstal a dostal rozkaz, abych šel osekat druhou zahradu. Docela makačka, protože mi vypadl pojezd a tahat do toho kopce tu naši těžkou krávu je docela za trest. Po obědě jsem vyrazil na kolo, dal si krásnej 50ti km okruh přes Jemnici na Želetavu a stala se mi zajímavá příhoda. Když jsem se vracel, tak jsem projížděl přes ves zvanou Lomy, a tam se ke mě přidalo štěně černého psa, docela velké už. Běželo za mnou do lesa, tak jsem tam zastavil a dovedl ho zpátky, protože jsem myslel, že uteklo pánečkům. A když jsem se pak vrátil do Budějovic, všiml jsem si cedulky na sloupu - hledá se pes. Byl to úplně ten stejný, tak jsem jim dal vědět SMSkou, ale ještě se mi neozvali. Večer se hrál zápas, BCST vs EPJ. První kolo jsme s přehledem dali, ale druhé byl už oříšek, prohráli jsme ho těsně. Ale soušet bodů nám dal za pravdu, protože jsme celkem vyhráli o 14 bodů. Takže jsme se radovali z vítězství nad EPJ.


Pondělí. Přijímačky. Volno. A nic z toho. Ráno jsem v sedm vstával, protože jsem o půl osmé měl být u doktorky. Tak jsem tam došel a absolvoval prohlídku. Jenže jsem se zasekl u měření tlaku. Mám ho totiž abnormálně vysoký. Doktorka mi to 6x přeměřovala. To vysvětluje asi moje poslední stavy, kdy mi skoro nic hlava nebere a nemůžu se soustředit. Musím s tím něco dělat. Pak jsem dělal do školy laboratorky a po obědě se snažil naučit něco v Adobe InDesignu, ale to je na mě, starého Photoshopaře, moc. Takže asi zakázku vzít nemůžu. Škoda. Pak jsem musel do hudebky, kde mi to moc dneska nešlo a teď tu sedím a sepisuju a snažím se vzpomenout na vše, co jsem zapomněl. Tak snad mi ostatní prominou, pokud jsem na něco zapomněl.


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

Alpha007

Omlouvám se vsem, kdo to ctou, moje klavesnice uz neni to, co byvala. Takze se mi stane, ze mi to nevezme nekdy pismenko. Taky jsem dost chvatal a mel zmrzle prsty :D Jo to víte...


Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007