AlphaBlog

Skrýt reklamu
Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Proč už nepíšu?

Proč už nepíšu?

(4.5.2008 - 22:20)

Nějak se to nakupilo, zájmy se posunuly jinam a takové ty vedlejší věci zůstaly ležet ladem. Už ani nevím, kdy a co jsem psal naposledy, ale je to hodně dlouho. A mezitím se toho také hodně stalo. Možná i více než jen to. Vlastně se mi několikrát převrátil život naruby. Ať už kvůli lásce, práci nebo čemukoli jinému. Stalo se tak.

To, že opět píšu, může znamenat jenom jedno, něco se dostalo zpět tam, kde bylo. Za tu dobu, co jsem nepsal, mě napadlo nespočetné množství myšlenek. Ani jednu sem nezapsal. Vymýšlel jsem básně, ani jednu sem nezapsal. Byl jsem šťastný, více než to, ale všechno vyprchalo a opět tu zůstávám na všechno sám. A co hůře, bez naděje. Předtím alespoň ta zůstávala a držela mě nad vodou. Teď je to ale jinak, svůj příděl jsem již vyčerpal, šanci jsem dostal a promarnil a tak jsem zase na začátku fronty, ale tentokrát mám již útržek lístku odtržený. Co teď?

Koupil jsem si simála. Simson S51 celým názvem. Pro radost, nebo někdy spíše vztek. Už teď jsem na něm strávil méně času než pod ním. Minulí majitelé tomu asi moc nerozuměli a zkopali co šlo. Ať už ve smyslu špatného zapojení, tak po ohnuté a prolámané části. A proč jsem si ho koupil? Protože jsem v tom viděl šanci stát se mobilním a jezdit do Hr... To nechme být, nezáleží už na tom. Teď můžu jezdit maximálně pro radost po okolí. A ani to není radost, když se táhnete za strašného řevu 40 km/h do kopce a předjíždí vás pomale i traktor.

Kvetoucí třešeň

Květen začíná, stromy odkvétají. Těšil jsem se, jak budu se svou přítelkyní sedět pod těmito stromy a.. užívat si vůně a krásy přírody. Teď mi to radost vůbec nedělá. Hans by na to řekl jednu větu: "Ženy jsou zlo." A možná má pravdu. Jak ty dokážou změnit pohled na svět, to se vyrovná snad jenom pocitu, že vám našli nádor na mozku a zbývá vám několik měsíců do konce.

Bude lépe? Snad jo. Doufejme.


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

Váňa

...a pak že já jsem pesimista.


Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007