AlphaBlog

Skrýt reklamu
Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Rozbroje v Armě

Rozbroje v Armě

(3.4.2007 - 20:36)

Je to smutné, ale je to tak. Už mi to leze ušima ven. Pořád ze všech stran poslouchám nadávky, stížnosti, odkazy kdo co napsal a tak. Pak mi dokonce někdo nadává, že jsem k ničemu a že někomu lezu někam a mnohé další věci. Otázkou zůstává, proč? Jak to vzniklo? Že někdo si chce prosadit svůj názor za každou cenu? Bohužel já znám všechny fakta. A rozhodně to, o co se někteří snaží, není naprosto ideální, vhodné. Je třeba toho vědět více než jen to, kdo na koho řve. Je potřeba umět problémy řešit ne? Jak byste vyřešili to, že máte dvě děti a hádají se o hračku. Může jí mít jeden a druhý to uřve nebo naopak. Rozpůlit hračku? Ne, pak by byla k ničemu. Zabavit jim jí. Od toho jsou rodiče. Ale kdo to má udělat v ArmA komunitě? Těžko říct. Některé názory jsou opravdu šílené. Jak se k nim postavit? Co dělat? Když víte, že v hromadě problémů má prsty váš kamarád, kterého máte rádi, snažili byste se mu pomoct? Jak? Že za něj všechno vyřešíte nebo mu řeknete, co je špatně a kde by se měl zlepšit? Každému asi sedí něco jiného, ale podle první varianty bychom se moc daleko nedostali. Vlastně dostali jenom k dalšímu problému, kde by se vše řešilo znova. Jenže druhé řešení se nedostavuje s očekávaným účinkem. Možná si to daný dotyčný uvědomí, možná ne a udělá ještě větší ostudu. Někdo říká: "Čas vše zpraví", ale je tomu doopravdy tak?

Před pár dny, nebo je to už déle, se hrál zápas SWAT as BCST. Všechno šlo ok, ale druhé kolo svatí prohráli a vyšlo na povrch, že BCST mělo hráče, který nevědomě porušil pravidla. Takže hru reklamovali, ale jenom půlku. Přitom to kolo, co prve vyhráli, hrál stejný hráč se stejnou chybou. Proč se tedy nereklamovaly hned obě kola? Nevím, nemůžu říct, vím jen to, že kvůli tomu bylo šílených problémů. Pohádalo se několik lidí až na veřejné urážky. To je špatně. Vymyslelo se řešení, nejprve remíza: 1:1 pro oba týmy, protože ani jeden tým v tom nebyl nevině a každý z velitelů věděl, jak to je. Další návrh je hrát znova celý zápas, což navrhl amin turnaje a tak se na to konečně přistoupilo. To řeší problém reklamace druhého kola. Takže vyřešeno, zápas smazán, jako by nikdy nebyl. Ale bohužel byl...

Mezitím se ocitlo na internetu nepřeberné množství různých textů. článků a klín v komunitě byl vytvořen. Teď už se snad hádají i o tom, jestli bude zítra pod mrakem nebo slunečno. Přijde mi to tak. Někdo nadává, že je vše prožrané patolízalstvím a dalšími věcmi, aby vše fungovalo. Někomu vadí něčí názory na řešení problémů, které ale fungují. Sám nevím, jak ze všeho ven. Čas vše zpraví. Doufám.


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

Apophis

Bůh ví (i když neexistuje) že bych z toho rád ven, ale vrátit to nejde a vysvětluj to čelovi, admixovi a dalším


Karloss

Naštěstí bůh existuje Apophisy. A proto s tebou mají všichni svatou trpělivost. Ale jednou někdo řekne dost a zůstaneš sám. Chceš to ??


Apophis

To už se stalo


Alpha007

Vsak ono se vsechno jednou urovna :P


Apophis

Jasně, třeba ban na bulváru, tsku a další co? doživotní, ano urovná se to až zhebnu


Čelo

Jak jsem to viděl já. Jednoho dne mi Atreid napsal, že až přijdu z práce, ať za ním skočím na TS. Tam mi vysvětlil, co se asi stalo. Že při zápasu SWAT vs BCST se něterému z hráčů BCST na začátku druhého kola vypsala chybová hláška a že požadují opakování druhého kola, protože mohlo být neregulérní Už v tu chvíli jsem Atreidovi řekl, že hráči nemají v tomto právo cokoliv žádat a je jen na adminech, jak rozhodnou a ať jim (vám) to tak podá. Pověděl mi, že se dotyčný omluvil a že pravděpodobně jde opravdu o nedozumění. Pak rozhodl, že to tedy nebude kontumace, ale že dojde k opakování. Druhý den ráno v práci mi psal, zda se má opakovat tedy jen to kolo druhé či obě. V tu chvíli jsme ale už věděli (co na začátku nebylo jasné), že s těmi problémy hrál i kolo první, takže jsem navrhl opakovat kola obě. Atreid souhlasil a napsal tak na forum. Tunac sice protestoval, přeci jen byli tímto rozhodnutím více potrestáni než BCST. Jen dodám, že Tunáče znám osobně a nevěřím, že žádal opakování druhého kola z nějaké vypočítavosti. Bylo mu ale přislíbeno, že zareagujeme na některé příspěvky, protože mezitím spustil Apophis svoje nenávistné tažení. Vše další už je jen humbuk, které vyvolával především Apophis svým chováním, vyhrožováním a neustálými urážkami, která neustávala i přes různá varování (nazvat Deliho opakově Dylinou vzápětí po mém varování bylo už moc a proto jsem ho nazval dle mého názoru oprávněně alibistickým přizdisráčem, za čímž si doteď stojím). Jelikož jsem měl s Apophisem osobní problémy už na konci loňského roku nechtěl jsem o jeho osudu rozhodovat sám. Být po mém, tak měl trest hned po tom článku. Dopadlo to jak dopadlo, Apophis vyletěl z BCST, což bylo pro mě v tu chvíli to nejlepší řešení. Zřejmě nikdy nepochopil, že všechny akce byly často jen odpovědí či reakcí na jeho nenávistné a urážlivé posty. Hledal chybu jen v ostatních, ne v sobě, proto dopadl, jak dopadl. Jinak bych se nebál, že tato aférka nějak výrazně zahýbala ArmA scénou. Hodně lidí ani nepostřehlo, že se něco stalo.


Alpha007

Musim souhlasit, snad se apo nebude zlobit. Nenadaval bych mu teda, ale bylo to takovy pochybny cely. Nakonec se zapas tedy zrusil a budou se opakovat obe kola. Takze vlastne mimo osobnich problemu neni co resit. Jenom me stve, ze se to tykalo dost BCST, hlavne ty narazky a urazky. Snad to ted bude uz v pohode.


Tunac

Chtěl bych doplnit, proč jsem podával protest jen proti 2. utkání. Škoda, že to Atreid smazal, tam jsem napsal, že protestujem proti úpravě souboru a chcem odehrát 2. mapu znovu. V případě, že protest nebude uznán, potvrzuji výsledek 2. mapy. Asi takhle, nepamatuji se to přesně. Více na mých stránkách. Důvody, které mě pro to vedly. Já měl jen podvědomý skrýn, který jsem našel až po utkání. (Harrier ho dostal, nezveřejňoval jsem ho, protože tam byl login admina.) A upravovat jsem ho nechtěl. A Atreidovi jsem o něm řekl. 1/ Nikdo z SWAT W během 1. mapy neprotestoval, že Karloss má úpravu soboru. 2/ Tato úprava se zjistila až před druhou mapou. BCST o tom odmítlo diskutovat a poukazovalo, že je to zvuk!!!!! 3/ Pokud bych si myslel, že je to úmyslné, tak žádám adminy o kontumaci celého utkání. 4/ SWAT W chtěl kontumaci 2. mapu, ale jelikož znám Atreida (navrhl by sehrání 2. mapy znovu), tak jsem podal návrh, na opakování 2. mapy. (V ní byl zjištěna úprava). Přestože někteří hráči BCST rozpoutali nenávistnou kampaň ? doufám, že je po ní, stylem, my nic, to vše SWAT W (o úpravě se nezmiňovali) a mluvili, že oni nic, ale vše SWAT, jsem se dohodl s Alphou007, že po 12. 4. sehrajem utkání znovu. Po této domluvě, hráčům jsem oznámil, jak jsme se dohodli, kampaň pokračovala, tak mě někteří hráči oznámili, že proti nim nenastoupí. Takže nemám 4 hráče, kteří by do utkání proti BCST nastoupili. Někteří chtěli při této nenávistné kampani, aby SWAT W odstoupil z turnaje (do teď není vyřešené). Myslím si, že pokud SWAT W odstoupí z turnaje, tak ho bude SWAT S následovat. Tak čekám, jak se admini vyjádří k mému protestu proti jejich rozhodnutí o opakování celého utkání. Nepište k tomuto nic a pokud napíšete, tak Alpha007 nevhodné vymaže.


Alpha007

jj, na svym webu nechci zadne urazky :) SWATum se omlouvam za zpusobene problemy, ja osobne taky o modifikaci prvniho kola nevedel. Karloss rikal na TS, ze se mu prej hadaj zvuky, sam nevedel, cim to je, takze jeho vina to neni. Ale to je uz jedno, je to vyresene.


Apophis

Však žádný urážky tu nebudou, jen chci říct, že se těším, až fakt z ligy odstoupíte, nejlíp oba swatí.


Alpha007

To se tebe ale uz netyka vubec


Apophis

ale byl bych moc rád


Tunac

Tak jsi mě udělal tento týden podruhé radost.
Poprvé, když jsi si koupil celý trs banánů.
Podruhé tím, co jsi tu napsal. To oskrýnuji a hodím na naše fórum. Na 100% Ti slibuji, že Ti nikdo ze SWATu nebude chtít udělat radost. :-)))))


Apophis

Škoda, jde vidět, že to děláte účelově.
SWAT--My skončíme.
OSTATNÍ-- Néé, nekončete
S--jo, je to na nic
O-- ne, jste borci, jste nejlepší
S-- bohužel
O-- bez vás by to nemělo cenu, búúúú
S-- a tak dobře, my to teda pro vás uděláme
O-- jooo, jste nejlepší, jste hrdinové....... se staženou prdelí!


Soudruh

Hold se ty banány hodily. Intelekt tomu odpovídá - domyslej si všichni sami.


Apophis

A všichni byli spokojeni až do smrti.... jasně jasně


Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007