AlphaBlog

Skrýt reklamu
Tisk z AlphaBlog.wz.cz

Sbohem 2007

Sbohem 2007

(30.12.2007 - 17:37)

Ani jsem se nenadál a krásný rok 2007 končí. Vzpomínám, jak loni začínal. Bylo už po půlnoci prvního ledna a já jsem šel po silnici zpět na chatu na Kosovou, protože jsem byl sledoval ohňostroj v Moravských Budějovicích. Byla poměrně studená noc, ale nabitá novou sílnou. Nebe bylo fialovo-modré a já jsem cítil naději z nového roku, 2007. A to nejen proto, že mám číslo 7 rád. Dokonce můj nick, Alpha007 má v sobě tento rok. A také se ukázalo, že na tom něco bylo.

2007 znamenal hodně změn, úspěchů i proher. Mezi některé úspěchy patří například spuštění mého osobního webu alpha007.wz.cz, respektive jeho přepracování. Dále spuštení tohoto blogu (časem vyčleněn z osobního webu). Doučení se nových technologií a zásad, umístění se na krajské soutěži Mladý web Vysočiny 2007 (druhé místo) a mnoho dalšího. Mezi nejvýznamnější internetové události patří spuštění download serveru eDownload.cz prvního prosince.

Rok 2007 byl hodně o počítačích a úspěších v nich, ale také jsem si udělal řidičák na motorku. Bohužel jsou tu ale i špatné události. Například zhoršení mé "tlakýdytídy" (hypertenze). Nikdo nezjistil proč mám vysoký tlak. A tak moc. A už jsem na prášcích. To je asi jedna z nejhorších věcí na tomto roce. Mezi to jsem ale vměstnal hromady nových skvělých věcí, jako třeba Airsoft. Tento rok je první, kdy jsem ho hrál. Skvělé akce, jako třeba Mladějov a další. Dobrý tým, CST (i když semtam to skřípe) a perfektní zábava.

Příští rok, 2008 bych chtěl trošku upustit od počítače a věnovat se více kamarádům, ale možná i sportu, přirodě.. Airsoftu. Docela mě to unavuje, ta moje práce. Čeká mě ještě hodně co zvládat, ale pak si to snad užijeme všichni. Takže přeji všem, kteří to (bohužel) čtou... Prostě Štastný Nový rok 2008, ať to dobře dopadne :)

PF2008

A snad po té divoké půlnoci se zase setkáme u Blogu.


<< Zpět
Líbí se ti článek? Linkuj si!

Komentáře

K tomuto článku není žádný komentář.

Přidat komentář

Jméno:
Ochranný kód:
Ochranný kód - opište jej malými písmeny

Web je xHTML 1.0 Strict a CSS validní, optimální pro všechny prohlížeče, blog webu Alpha007.wz.cz, webmaster: Alpha007